HATTHYLLOR, 2 st samt skylthållare och kryckor, tidigt 1900-tal.

37279. HATTHYLLOR, 2 st samt skylthållare och kryckor, tidigt 1900-tal.

Hyllor trästänger med metallkonsoler 120 resp 75 cm långa. Svängbar skylthållare metall. Utstick 94 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 973