BYRÅ, Louis XVI-stil med marmorskiva.

372786. BYRÅ, Louis XVI-stil med marmorskiva.

Kraftigt profilerad stenskiva i grön marmor, två lådor. Längd 77, bredd 38, höjd 74 cm.
Stenskivan lös.

Fanérskador, lösa bitar medföljer. Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenskivan lös.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 181