DOCKVAGN, F&Ö, 1900-talet första hälft.

372753. DOCKVAGN, F&Ö, 1900-talet första hälft.

Längd 70 cm.
Höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 cm.
Höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 928