PALL, teak, 1950/60-tal.

PALL, teak, 1950/60-tal.
3727492. PALL, teak, 1950/60-tal.

Bredd 57 cm, djup 40 cm, höjd 37 cm.

Bruksslitage.
Märken och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Märken och repor förekommer.

Antal besök: 411