SKED, silver, Norge, gåvor gravyr, tidigt 1900-tal, vikt ca 58 gram.

372748. SKED, silver, Norge, gåvor gravyr, tidigt 1900-tal, vikt ca 58 gram.

Längd 21 cm.

Bruksslitage, gåvogravyr och namn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Antal besök: 786