MATTA, Kina, 352x256 cm.

372707. MATTA, Kina, 352x256 cm.

Medaljong på grön botten med polykrom floral dekor.

Bruksskick
Fläckar
Fransar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Fläckar
Fransar med slitage.

Antal besök: 768