VERNER MOHLIN. TAVLA, akvarell, signerad Verner Mohlin 1960, landskapskomposition med mörksuggor.

372700. VERNER MOHLIN. TAVLA, akvarell, signerad Verner Mohlin 1960, landskapskomposition med mörksuggor.

Verner Mohlin (1907-1980).
Bladmått 48 x 63 cm.
Rammått 74 x 89 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Verner Mohlin (1907-1980).
Bladmått 48 x 63 cm.
Rammått 74 x 89 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 713