YTTERFODER ETT PAR, RÖRSTRAND, "RÖRSTRANDIA", 1930-56.

3726931. YTTERFODER ETT PAR, RÖRSTRAND, "RÖRSTRANDIA", 1930-56.

Höjd 12 cm
Diameter 17 cm.

Bruksslitage, krackelyrer i glasyren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm
Diameter 17 cm.

Antal besök: 181