SLAG/KLAFFBORD, ek, 1900-tal.

SLAG/KLAFFBORD, ek, 1900-tal.
372666. SLAG/KLAFFBORD, ek, 1900-tal.

Bord med två klaffar och utdragbar låda
Längd ca 50/180 cm
Djup ca 116 cm
Höjd ca 76,5 cm.

Bruksslitage och smärre sprickor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 50/180 cm
Djup ca 116 cm
Höjd ca 76,5 cm.

Antal besök: 1 502