BAJONETT, M71.

BAJONETT, M71.
3726631. BAJONETT, M71.

Klingans längd ca 47 cm
Totallängd ca 63 cm.

nött, repor, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3726631. BAJONETT, M71.

Klingans längd ca 47 cm
Totallängd ca 63 cm.

nött, repor, använt slitage.

Antal besök: 279