BRICKA, "Taidetarjotin", faner, handmålad.

3726509. BRICKA, "Taidetarjotin", faner, handmålad.

56 x 38,5 cm.

Bruksslitage, slitage på den handmålade dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 38,5 cm.

Antal besök: 222