SEKRITÄR,17/1800-tal.

372648. SEKRITÄR,17/1800-tal.

Ekträ.
Innvändigt med med flertal lådor samt lönnfack.
Höjd 106cm.
Bredd 53.
Längd 94.

Ålders samt bruksslitage.
Lås samt beslag kompleterade.

Gör en kostnadsfri värdering!
372648. SEKRITÄR,17/1800-tal.

Ekträ.
Höjd 106cm.
Bredd 53.
Längd 94.

Ålders samt bruksslitage.
Lås samt beslag kompleterade.

Antal besök: 3 632