SÄNGRAM. 1930-tal, valnöt och svärtade detaljer.

3726350. SÄNGRAM. 1930-tal, valnöt och svärtade detaljer.

Innermått ca 202x81,5 cm x 2
Yttermått ca 208x191 cm
Sänggavelns höjd ca 91 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått ca 202x81,5 cm x 2
Yttermått ca 208x191 cm
Sänggavelns höjd ca 91 cm.

Antal besök: 582