OLAV CHRISTOPHER JENSSEN FÄRGLITOGRAFI.

3726152. OLAV CHRISTOPHER JENSSEN FÄRGLITOGRAFI.

Olav Christopher Jenssen född: 1954
Motiv av rödbeta
Signerad: Olav Christopher
Numrerad: 19/50
Mått på bildyta: 30 x 14,5 cm
Mått inkl ram: 60 x 44 cm.

Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av rödbeta
Signerad: Olav Christopher
Numrerad: 19/50
Mått på bildyta: 30 x 14,5 cm
Mått inkl ram: 60 x 44 cm.

Antal besök: 261