KAGGAR, 3 st, trä, allmoge, 1800-tal.

372598. KAGGAR, 3 st, trä, allmoge, 1800-tal.

En kagge märkt EAS. En kagge med målat slitet monogram.
Höjd 24 - 36,5 cm.

Slitage, fläckar, sprickor. Samtliga saknar korkar. En kagge med senare läderhandtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 - 36,5 cm.

Antal besök: 1 300