SIDEBOARD/HIGHBOARD, teak, 1950/60-tal.

3725880. SIDEBOARD/HIGHBOARD, teak, 1950/60-tal.

Sideboard med tre skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan.
Två lådor.

Bredd 150 cm, höjd 105 cm, djup 43 cm.

Bruksskick.
Ena låset kärvar något.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två lådor.

Bruksskick.
Ena låset kärvar något.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 743