EINAR NERMAN 1888-1983 KOLTECKNING PÅ PAPPER.

3725575. EINAR NERMAN 1888-1983 KOLTECKNING PÅ PAPPER.

"Annika"

Signerad: E.Nerman
Daterad: 1955
Mått bildyta: 45 x 37 cm
Mått inklusive ram: 63 x 55 cm.

Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Annika"

Signerad: E.Nerman
Daterad: 1955
Mått bildyta: 45 x 37 cm

Antal besök: 279