SKYLTDOCKOR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

3725486. SKYLTDOCKOR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

2 vuxna, 2 pojkar.
Längd ca 185 samt 128 cm samt 140 cm.

Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Bruksslitage samt märken förekommer.

Tema

Hjorteds Mopedmuseum

Gör en kostnadsfri värdering!

2 vuxna, 2 pojkar.

Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Tema

Hjorteds Mopedmuseum

Antal besök: 400