TRÄSKULPTURER, 6 st djur, 1900-tal.

3725353. TRÄSKULPTURER, 6 st djur, 1900-tal.

Höjd 10-32 cm.

Spricka och lagning på minsta fågeln
Smärre avskav, märken
Öga saknas på häst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-32 cm.

Smärre avskav, märken
Öga saknas på häst.

Antal besök: 248