JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olja på duk, "Norra Halland", signerad, daterad 1960.

372503. JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olja på duk, "Norra Halland", signerad, daterad 1960.

44 x 47 cm.

Johan Hilding Hägleby (1900–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 47 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 111