SKÅP, EK, 1600-TAL.

SKÅP, EK, 1600-TAL.
3724897. SKÅP, EK, 1600-TAL.

med en stegad fronton ovanför fyra skåpdörrar och en central flroal snidad panel tillsammans med en snidad lunettfris, 169cm hög 148cm bred.

stadigt skick, allmänna märken och slitage, skav, vävmask, bakben har repalterats, flisor och mindre förluster.

Tema

400 Years

Gör en kostnadsfri värdering!
3724897. SKÅP, EK, 1600-TAL.

Tema

400 Years

Antal besök: 589