SKÄRMMÖSSA, Sovjetiska flottan, 1900-tal.

372485. SKÄRMMÖSSA, Sovjetiska flottan, 1900-tal.

Storlek 57. Tillverkad 1990.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 57. Tillverkad 1990.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 939