VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

372397. VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Längd 130, djup 39, höjd 195 cm.

Renoverat och kompletterad, slitage, repor och märken, krön löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 150