GRAFISKA BLAD, 6 st, Slott och Herresäten, 1800-tal.

372395. GRAFISKA BLAD, 6 st, Slott och Herresäten, 1800-tal.

Broby, Åkerö, Hofsta, Soröe.
Största mått inklusive ram 32,5 x 45 cm.

Slitage, gulnade, fläckar. Blad Soröe med reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broby, Åkerö, Hofsta, Soröe.

Antal besök: 737