OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 st, Slottsmotiv, akvareller, signerade Pelle, en av tavlorna daterad 1/4 1891.

372392. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 st, Slottsmotiv, akvareller, signerade Pelle, en av tavlorna daterad 1/4 1891.

Bildyta ca 9,5 x 11,5 cm.

Något gulnade. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 9,5 x 11,5 cm.

Antal besök: 1 402