KLAFFBORD SAMT 2 STOLAR, fur/ek, bordet sent 1800-tal, stolarna jugend.

372385. KLAFFBORD SAMT 2 STOLAR, fur/ek, bordet sent 1800-tal, stolarna jugend.

Bordets längd 99, längd 55-96, höjd 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 125