BOKSNURRA, 1900 talets första hälft.

37232. BOKSNURRA, 1900 talets första hälft.

Ek, Längd 45, bredd 45, höjd 100 cm.

Skador, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage, repor.

Antal besök: 1 800