BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

372326. BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

Bordslampa med stomme av patinerad mässing och kupa av glas, höjd 44 cm.

Sned.
Avslag kupans kant.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sned.
Avslag kupans kant.
Bruksslitage.

Antal besök: 634