MATTOR, 4 st, orientaliska, 200 x 102 cm samt 3 mindre.

372309. MATTOR, 4 st, orientaliska, 200 x 102 cm samt 3 mindre.

200 x 102, 80 x 62, 67 x 46 samt 42 x 38 cm.

Omfattande slitage och skador på dom 2 största.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806