TAKLAMPA, med prismor, total höjd 25 cm, 1900-talets första hälft.

372307. TAKLAMPA, med prismor, total höjd 25 cm, 1900-talets första hälft.

Diameter 24 cm.

Slitage. Möjligen omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm.

Slitage. Möjligen omarbetad.

Antal besök: 1 097