BOKHYLLA, nyrenässans, 18/1900-tal.

372306. BOKHYLLA, nyrenässans, 18/1900-tal.

Längd 163, djup 40, höjd 159 cm.

Slitage, skador, renoverad, lösa delar medföljer, fötter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 973