FAT i fajans, Karnevalserien, Stig Lindberg, Gustavsberg,1950-tal, signerad studiohand G.

372278. FAT i fajans, Karnevalserien, Stig Lindberg, Gustavsberg,1950-tal, signerad studiohand G.

Märkt 198 ÖA. Sweden
Längd 10,5 cm, bredd 7,8 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 198 ÖA. Sweden
Längd 10,5 cm, bredd 7,8 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 336