HÖRNHYLLA, vitmålad. 1900-talets första hälft.

372230. HÖRNHYLLA, vitmålad. 1900-talets första hälft.

Höjd ca 82 cm. Kortsidor längd ca. 59 cm.

Färgbortfall. Repor. Fläckar. Ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860