VÄGGSKÅP med jalusi, 1900-talets första hälft.

372228. VÄGGSKÅP med jalusi, 1900-talets första hälft.

Längd 26.2, bredd 19.5, höjd 40.5 cm.

Slitage/repor/fläckar/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 557