PETER J LASSEN. Byrå, Montana, Danmark, 2000-tal.

3722229. PETER J LASSEN. Byrå, Montana, Danmark, 2000-tal.

Höjd 69,5 cm, bredd 70 cm, djup 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 581