SCHACKSPEL, marmor, med 32 pjäser, 1900-tal.

372196. SCHACKSPEL, marmor, med 32 pjäser, 1900-tal.

Spelytan 25 X 25 cm. Pjäserna är 3,5 cm höga.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 935