SKÅL, GLAS OCH KARAFF, glas, 7 delar, bland annat Erik Höglund.

372193. SKÅL, GLAS OCH KARAFF, glas, 7 delar, bland annat Erik Höglund.

5 glas, höjd 15 cm
Karaff med propp, Erik Höglund, höjd 29 cm
Skål, höjd 12 cm, diameter cirka 28 cm.

Bruksslitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 glas, höjd 15 cm

Bruksslitage
Repor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 905