SILVERBASHARPA, 1981.

SILVERBASHARPA, 1981.
3721864. SILVERBASHARPA, 1981.

Längd 90 cm.
Signerad och daterad 1981.
Med fodral och stråke.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Signerad och daterad 1981.
Med fodral och stråke.

Antal besök: 1 280