BLOMBORD och GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

37216. BLOMBORD och GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

Bordets längd 81, lampans höjd 101 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 786