BORDSKANON, brons, 1900-tal.

BORDSKANON, brons, 1900-tal.
372114. BORDSKANON, brons, 1900-tal.

Längd 30 cm.

Bruksslitage. Ställning med en bit borta där kanonen sitter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Antal besök: 1 400