FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft.

37210. FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft.

Kromade stålrör.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kromade stålrör.

Slitage och skador.

Antal besök: 677