SATSBORD, teak, 3 delar, 1900-talets mitt.

372096. SATSBORD, teak, 3 delar, 1900-talets mitt.

Höjd 45 cm
Bredd 47 cm
Djup 32 cm.

Bruksslitage
Vattenfläckar på de två mindre borden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm
Bredd 47 cm
Djup 32 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 119