MATS THESELIUS. Stol, "Hype", Källemo, 1990.

3720559. MATS THESELIUS. Stol, "Hype", Källemo, 1990.

Blåmålat trä. Etikettmärkt "HYPE STOLEN KÄLLEMO 25/99 1990", signerad Mats Theselius, Sitthöjd: ca 45 cm
Rygghöjd ca 82 cm.

Bruksslitage och färgbortfall.

Mats Theselius (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 82 cm.

Mats Theselius (Född 1956)

Antal besök: 487