TROLOVNINGSRING, allmoge, 1800-tal 18 K guld.

372004. TROLOVNINGSRING, allmoge, 1800-tal 18 K guld.

Ca 17 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 17 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 153