DAVID WRETLING. skulptur, gips, signerad, daterad Paris 30 samt numrerad Nr 10-25.

371999. DAVID WRETLING. skulptur, gips, signerad, daterad Paris 30 samt numrerad Nr 10-25.

Kvinnorstudie.
Höjd 25,5 cm.

Slitage, nagg vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinnorstudie.
Höjd 25,5 cm.

Slitage, nagg vid fot.

Antal besök: 1 804