MÄSSINGSFAT, 2 st. Etsad dekor 1800-tal.

371996. MÄSSINGSFAT, 2 st. Etsad dekor 1800-tal.

Diameter 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 095