LJUSSTAKAR, ett par, Empire 1800-tal.
371990. LJUSSTAKAR, ett par, Empire 1800-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 11 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11 cm.
Bruksslitage.
1 103