MATGRUPP, 7 delar, 1960-tal.

MATGRUPP, 7 delar, 1960-tal.
37197. MATGRUPP, 7 delar, 1960-tal.

Bestående av bord och 6 st stolar. Bordets mått; längd 130, bredd 84, höjd 73 cm. Utdradsskivor 2 st ca 5 cm vardera.

Bruksslitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och fläckar.

Antal besök: 1 165