BYRÅ, 3-lådig, mahogny med intarsia/bronser, rokokostil.

371947. BYRÅ, 3-lådig, mahogny med intarsia/bronser, rokokostil.

Tidigt 1900-tal
Diameter 36, Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal
Diameter 36, Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 160