BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

37192. BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 89, bredd 44, höjd 80 cm.

Fanerskador. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador. Repor.

Antal besök: 746